Referencje

Gra Nazwij i wrzuć! jest wszechstronna. Uczy kategoryzacji, rozwoju słownictwa, dostrzegania różnic, kompletowania, segregowania, logicznego myślenia. Rozwija motorykę małą, tak ważną (...) W Tululi bardzo zadbano o wygląd, jakość, jak i merytoryczność każdej z gier. Osoby, które ją tworzyły, wiedzą, czego potrzeba w terapii małych dzieci, gdyż z nimi pracują. Znają ich potrzeby doskonale, stąd pieczołowicie przygotowane pudełka, które są wyposażone w wiele atrakcyjnych pomysłów gotowych do użycia.

Ewelina Mendala-Kwoczek - logopeda medialny, specjalista terapii logopedycznej, pedagog i wykładowca akademicki

 

 

Gra Nazwij i wrzuć! została stworzona z myślą o dzieciach i ich opiekunach pragnących na co dzień pracować nad wszechstronnym rozwojem językowym najmłodszych. Dzięki wyrazistej, uniwersalnej grafice gra sprawdzi się także w terapii osób dorosłych, zmagających się na przykład z afazją, problemami z aktualizacją słów, chorobą Alzheimera i innymi zaburzeniami komunikacji językowej, będącymi następstwem uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego. (...) Pomoce od Tululi to świetny sposób na naukę, terapię i zabawę w jednym!

      Daria Róg - neurologopedka, arteterapeutka, doktoratka Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Gdańskiego, terapeuta Fundacji Między Słowami

 

Bardzo fajna nauka przez zabawę! Obrazki, żetony i opakowanie są wykonane z bardzo solidnego materiału, dzięki czemu będzie je można wykorzystać wielokrotnie, nie martwiąc się o uszkodzenie. Świetnym atutem jest pisak ścieralny i dodatkowe puste żetony w Zestawach Tulula, dzięki którym mogę rozszerzyć zasób słów dziecka.

Justyna Barańska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i logopeda

 

 

 

Gry „TULULA” są świetne! Mają piękną grafikę, są starannie wykonane i trwałe. Można je wykorzystywać na wiele sposobów – ćwiczyć nie tylko nazywanie przedstawionych rzeczy, ale też realizować własne pomysły. Można układać sekwencje, szeregować obrazki, dopasowywać na podstawie elementów. Ćwiczyć spostrzegawczość czy też koncentrację słuchową np. „znajdź przedmiot, którego nazwa jest odpowiedzią na zagadkę” oraz wiele innych. Dzieciaki – te młodsze i te trochę starsze mają bardzo dużo radości z zabaw „TULULĄ”.

Anna Tońska-Szyfelbein - neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, terapeuta SI 

 

         

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl