Referencje

  

Pytania kierowane do mnie, to często podpowiedzi o związane z czymś edukacyjnym, a może nawet szerzej - rozwojowym. Nazwij i wrzuć! to takie gry. Gry firmy Tulula bardzo wpisują się w moje rozumienie wychowania wspierającego, a przede wszystkim aktywnej zabawy z dzieckiem, która jest bezcennym spędzeniem czasu, ale też czymś więcej. Jest świadomym wsparciem rozwoju dziecka. 

Anna Jankowska - pedagożka, autorka książek dla nauczycieli, rodziców i dzieci. Prowadzi wiodący blog parentingowy www.tylkodlamam.pl

 

Gra Nazwij i wrzuć! jest wszechstronna. Uczy kategoryzacji, rozwoju słownictwa, dostrzegania różnic, kompletowania, segregowania, logicznego myślenia. Rozwija motorykę małą, tak ważną (...) W Tululi bardzo zadbano o wygląd, jakość, jak i merytoryczność każdej z gier. Osoby, które ją tworzyły, wiedzą, czego potrzeba w terapii małych dzieci, gdyż z nimi pracują. Znają ich potrzeby doskonale, stąd pieczołowicie przygotowane pudełka, które są wyposażone w wiele atrakcyjnych pomysłów gotowych do użycia.

Ewelina Mendala-Kwoczek - logopeda medialny, specjalista terapii logopedycznej, pedagog i wykładowca akademicki

 

 

Gry Tulula bardzo dobrze znam i bardzo się cieszę, że trafiły w moje ręce. doskonale kształtują umiejętności językowe, kategoryzacji, rozwijają słownik. Bardzo ważne jest, że dzięki formule zabawy i odgrywaniu scenek przy zabawie z Tululą bardzo dobrze rozwijają się kompetencje komunikacyjne dzieci. Jednym słowem RE-WE-LA-CJA"

dr n. hum. Anna Zając - logopeda, językoznawca. Autorka serii książek dla dzieci o Bubie (www.bubagada.pl)

 

 

 Gry „TULULA” są świetne! Mają piękną grafikę, są starannie wykonane i trwałe. Można je wykorzystywać na wiele sposobów – ćwiczyć nie tylko nazywanie przedstawionych rzeczy, ale też realizować własne pomysły. Można układać sekwencje, szeregować obrazki, dopasowywać na podstawie elementów. Ćwiczyć spostrzegawczość czy też koncentrację słuchową np. „znajdź przedmiot, którego nazwa jest odpowiedzią na zagadkę” oraz wiele innych. Dzieciaki – te młodsze i te trochę starsze mają bardzo dużo radości z zabaw „TULULĄ”.

Anna Tońska-Szyfelbein - neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, terapeuta SI 

 

         

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl